Poclain Hydraulics

poclain01 - Poclain Hydraulics
Jesteśmy jedynym autoryzowanym serwisem Poclain Hydraulics na rynku polskim.

Producenci komponentów

Poclain Hydraulics

Poclain Hydraulics to rozwiązania dla najbardziej wymagających rynków. W ofercie znajdziesz silniki hydrauliczne wolnoobrotowe, wysokomomentowe o konstrukcji tłokowo-promieniowej oraz silniki wysokoobrotowe tłokowo-osiowe. Silniki Poclain Hydraulics stały się bezkonkurencyjnym wzorcem na rynku silników hydraulicznych. Zapewniają wysoką wydajność i długotrwałą pracę. Modułowa budowa komponentów Poclain Hydraulics z linii MS ułatwia swobodne dostosowanie silników do specyfiki urządzeń i maszyn przemysłowych, w tym również sprzętu przeznaczonego do zastosowań mobilnych. Nowoczesne rozwiązania zastosowane w silnikach MS wpływają na poprawę efektywności energetycznej maszyn. Silniki Poclain mogą wytrzymać najbardziej ekstremalne warunki pracy i nadal wymagają bardzo niewiele wkładu w ich utrzymanie. Dzięki temu skracają czas przestoju maszyny, co wpływa na optymalizację produktywności.

Jakie jeszcze produkty Poclain Hydraulics znajdziesz w naszej ofercie?

Poclain Hydraulics specjalizuje się również w projektowaniu i produkcji przekładni hydrostatycznych, oraz pomp osiowo-tłokowych o zmiennej wydajności, przeznaczonych do układów otwartych i zamkniętych. Pompy występują w wersji pojedynczej lub tandemowej. Służą do regulacji natężenia przepływu od zera do maksimum w kierunku do przodu i do tyłu.
Oferujemy pompy Poclain Hydraulics sterowane mechanicznie i serwo-hydraulicznie. Dostępne są również pompy w wariantach z zaworami nadmiarowymi wysokiego ciśnienia oraz z filtrami. Poclain Hydraulics w swojej ofercie posiada również zawory sterujące pracą napędów hydrostatycznych oraz elektroniczne układy sterowania. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą komponentów Poclain Hydraulics!

rdl poclain pompa p90 740x740px - Poclain Hydraulics

Certyfikat Dystrybutor Poclain Hydraulics

poclain nowszy 750x422 - Poclain Hydraulics
oferta handlowa square - Poclain Hydraulics

Oferta Handlowa
RDL Hydraulics (pdf)

Pobierz

Zakres dostaw:

• Tłoczkowe, promieniowe silniki wysokomomentowe.
• Tłoczkowe, osiowe silniki wysokoobrotowe.
• Zawory sterujące pracą napędów hydrostatycznych.
• Pompy do układów hydraulicznych zamkniętych i otwartych.
• Elektroniczne układy sterowania.
• Części zamienne.